Fallas

Estas son las nominaciones de ‘Teatre Faller’ infantil y mayor de JCF

El teatro La Rambleta ha sido el marco en el que se han dado a conocer las nominaciones del XXXVI Concurso de Teatro infantil de JCF:

MILLOR OBRA INÉDITA

A L’OBRA: “Eh! volució”

DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l’Humá

AL’OBRA: “Un cap de setmana diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

A L’OBRA: “Ni volta al mon… ni res de res”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

MILLOR MUNTATGE

A L’OBRA: “Un conte al revés”

DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

AL’OBRA: “Un cap de setmana diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

A L’OBRA: “Ni volta al mon… ni res de res”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

MILLOR ACTOR MENUT

A: Mateo Mirasol Salvador

EN EL PAPER DE : Mateo

DE L’OBRA: “Un cap de setmana diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

A: Gorka Pascual Vinat

EN EL PAPER DE : Estrela Platejá

DE L’OBRA: “Ni volta al mon… ni res de res”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li

A: Manuel Jiménez Lacomba

EN EL PAPER DE : Orenci

DE L’OBRA: “La Foto”

DE LA FALLA: Just Vilar-Mercat del Cabanyal

MILLOR ACTRIU MENUDA

A: Alba Danvila Martí

EN EL PAPER DE : Ofelia

DE L’OBRA: “Jaumlet”

DE LA FALLA: Regne de València-Mestre Serrano

A: Marina Pamblanco Navarro

EN EL PAPER DE : Xiqueta

DE L’OBRA: “Un conte al revés”

DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

A: Rocío Sanz López

EN EL PAPER DE : Rat Penat 2

DE L’OBRA: “Els reis de la casa”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá

MILLOR ACTOR NOVELL

A: Guillermo Sánchez Climent

EN EL PAPER DE : Tin tin Tarantino

DE L’OBRA: “Ni volta al mon… ni res de res”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li

A: Jorge Llatas Fernandez

EN EL PAPER DE: Jorge

DE L’OBRA: “Un cap de setmana diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

A: Eloy Giménez de los Galanes Castelló

EN EL PAPER DE : Felip Foc 2

DE L’OBRA: “Ni volta al mon… ni res de res”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.li

MILLOR ACTRIU NOVELL

A: Ainara Martinez Älvarez

EN EL PAPER DE : Princesa

DE L’OBRA: “Un conte al revés”

DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

A: Lola Valencia Gómez

EN EL PAPER DE : Lola

DE L’OBRA: “Morts de rialla”

DE LA FALLA: Mercat de Russafa

A: Candela Palanca Chacón

EN EL PAPER DE : Motxilla

DE L’OBRA: “El temple del sol”

DE LA FALLA: Dr. Oloriz-Arquebisbe Fabián i Fuero

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT

A: Paula Tortosa Quintero

EN EL PAPER DE: Sushi

DE L’OBRA: “Dins de la mar”

DE LA FALLA: Calvo Acacio

A: Amara Fontan García

EN EL PAPER DE: Grega 1

DE L’OBRA: “Eh! volució”

DE LA FALLA: Sta. María Micaela-Martí l’Humá

A: Valeria Carnerero Pamblanco

EN EL PAPER DE : Fada

DE L’OBRA: “Un conte al revés”

DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

A: Rafael Balbastre Collado

EN EL PAPER DE : El Bola

DE L’OBRA: “Joan el cendrós”

DE LA FALLA: Marià Benlliure-Sèquia de Tormos

A: Javier Elena Castilla

EN EL PAPER DE : Bruce Wayne

DE L’OBRA: “Imagina’t”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

A: Iker Pascual Vinat

EN EL PAPER DE : Forellat 1

DE L’OBRA: “Ni volta al mon… ni res de res”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

A: Raquel Gramaje Delgado

EN EL PAPER DE : Shire-Neta

DE L’OBRA: “Dins de la Mar”

DE LA FALLA: Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

A: María Diaz Ibáñez

EN EL PAPER DE : Reina

DE L’OBRA: “Un conte al revés”

DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

A: Ariadna García García

EN EL PAPER DE : Noble

DE L’OBRA: “Eh! volució”

DE LA FALLA: Sta. Maria Micaela-Martí l’Humá

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

A: Marco Monleón Gimiso

EN EL PAPER DE : Troglodita 1

DE L’OBRA: “Eh! volució”

DE LA FALLA: Sta. Maria Micaela-Martí l’Humá

A: Andoni Soriano Vidal

EN EL PAPER DE : Tomy

DE L’OBRA: “Imagina’t”

DE LA FALLA: Duc de Gaeta-La Pobla de Farnals

A: Marc Altur Agüera

EN EL PAPER DE : Felip Foc 1

DE L’OBRA: “Ni volta al mon… ni res de res”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

MILLOR DIRECCIÓ

A: Juan Carlos Rodriguez Castillo

DE L’OBRA: “Un conte al revés”

DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

A: Silvia Delgado Herrera

DE L’OBRA: “Dins de la Mar”

DE LA FALLA: Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

A: Juan José Morant Aznar

DE L’OBRA: “Un cap de setmana diferent”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

MILLOR OBRA:

A L’OBRA: “DINS DE LA MAR”

DE LA FALLA: Vilanova de Castelló-Horticultor Galán

A L’OBRA: “UN CONTE AL REVES”

DE LA FALLA: Quart Extramurs-Velázquez

A L’OBRA: “ELS REIS DE LA CASA”

DE LA FALLA: Sta. Genoveva Torres-Arquitecte Tolsá

A L’OBRA: “NI VOLTA AL MON… NI RES DE RES”

DE LA FALLA: Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel.lí

A L’OBRA: “UN CAP DE SETMANA DIFERENT”

DE LA FALLA: Nord-Dr. Zamenhoff

Foto: JCF

Asimismo, también se han conocido las nominaciones de las categorías de Promoción, Juvenil y Principal del XLV Concurso de Teatro de JCF:

CATEGORIA PROMOCIÓ

MILLOR MUNTATGE

OBRA: “SORPRESA”

DE LA FALLA: STA. MARÍA MICAELA-MARTÍ L’HUMÁ

OBRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

OBRA: “LA MARE DELS PEIXOS”

DE LA FALLA: PALLETER-ERUDIT ORELLANA

MILLOR OBRA INÉDITA

A L’OBRA: “L’ESCENA DEL CRIM”

DE LA FALLA: DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS

A L’OBRA: “SORPRESA”

DE LA FALLA: STA. MARÍA MICAELA-MARTÍ L’HUMÁ

A L’OBRA: “ELS GENDRES DE FINA”

DE LA FALLA: MANUEL ARNAU-LA CREU COBERTA

MILLOR ACTRIU/ACTOR NOVELL

A: VICENTE JOSE CASASUS RODRIGUEZ

EN EL PAPER DE: FERNANDO

DE L’OBRA: “EL MÉTODE GRÖNHOLM”

DE LA FALLA: TOMASOS-CARLES CERVERA

A: CAROL LORCA PALAU

EN EL PAPER DE: MAGIE

DE L’OBRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

A: MAYTE DIAZ HUERTAS

EN EL PAPER DE: OLIVIA

DE L’OBRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

A: NACHO GUMBAO DEL FRESNO

EN EL PAPER DE: GUSTAVO

DE L’OBRA: “L’ART D’APARENÇAR“

DE LA FALLA: DALT-SANT TOMÁS

A: TONY GONZALEZ PUENTES

EN EL PAPER DE: BRYAN

DE L’OBRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

A: ANTONIO FAGOAGA BALLESTER

EN EL PAPER DE: TONO

DE L’OBRA: “FINS QUE LA MORT ENS SEPARE”

DE LA FALLA: PLAÇA DEL DR. COLLADO

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT

A: YAIZA JULIO PUCHOL

EN EL PAPER DE: SOR PRIMICIA

DE L’OBRA: “SORPRESA”

DE LA FALLA: STA. MARIA MICAELA-MARTÍ L’HUMÁ

A: CAROL LORCA PALAU

EN EL PAPER DE: MAGIE

DE L’OBRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

A: LAURA SANSIMÓN GÓMEZ

EN EL PAPER DE: CAROL

DE L’OBRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

RAUL CÁMARA MUÑOZ

EN EL PAPER DE: ANDREW

DE L’OBRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

A: IVAN SERNA ALAPONT

EN EL PAPER DE: PEPIN

DE L’OBRA: “MALAÏT SIGUES”

DE LA FALLA: JOSEP SOTO MICÓ-SINDIC MOCHOLÍ

A: RAFAEL JUAN SIMARRO LUCAS

EN EL PAPER DE: ANDRES

DE L’OBRA: “L’ART D’APARENÇAR“

DE LA FALLA: DALT-SANT TOMÁS

MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

A: MAYTE DIAZ HUERTAS

EN EL PAPER DE: OLIVIA

DE L’OBRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

A: Mª DOLORES GARRIDO GARRES

EN EL PAPER DE: FINA

DE L’OBRA: “ELS GENDRES DE FINA”

DE LA FALLA: MANUEL ARNAU-LA CREU COBERTA

A: ELISABETH ROCHER ALMENAR

EN EL PAPER DE: REME

DE L’OBRA: “CANCÚN”

DE LA FALLA: DR. DOMÈNEC OROZCO-BAILÉN

MILLOR DIRECCIÓ

A: MARIO GUMBAO BARBERÁ

EN L’OBRA: “L’ART D’APARENÇAR”

DE LA FALLA: DALT-SANT TOMÁS

A: PAKO ALBERT PASTOR

EN L’0BRA: “CANCÚN”

DE LA FALLA: DR. DOMÈNEC OROZCO-BAILEN

A: TONI GONZALEZ PUENTES

EN L’0BRA: “ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

MILLOR OBRA

A L’OBRA: “SORPRESA”

DE LA FALLA: STA. MARÍA MICAELA-MARTÍ L’HUMÁ

A L’OBRA:“L’ESCENA DEL CRIM”

DE LA FALLA: DUC DE GAETA-LA POBLA DE FARNALS

A L’OBRA:“ELS AMICS D’OLIVIA”

DE LA FALLA: BARRI DE SANT ISIDRE

A L’OBRA:“L’ART D’APARENÇAR”

DE LA FALLA: DALT-SANT TOMÁS

A L’OBRA: “EL MÈTODE GRÖNHOLM”

DE LA FALLA: TOMASOS-CARLES CERVERA

CATEGORIA JUVENIL

MILLOR MUNTATGE

OBRA: “L’EDAT DE LA IRA”

DE LA FALLA: FRA JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA

OBRA: “LA VIE EN ROSE”

DE LA FALLA: CÁDIS-DÈNIA

OBRA: “BURUNDANGA”

DE LA FALLA: ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL.LÍ

MILLOR OBRA INÉDITA

Es queda desert per falta de participació

MILLOR ACTRIU/ACTOR NOVELL

A: SOFÍA FRANCÉS SANCHIS

EN EL PAPER DE: SOFÍA

DE L’OBRA: “LA VIE EN ROSE”

DE LA FALLA: CÀDIS-DÈNIA

A: ALEJANDRO CEREZO TOMÁS

EN EL PAPER DE: TEMPTACIÓ

DE L’OBRA: “TEMPTACIONS”

DE LA FALLA: CRA. SANT LLUIS- DR.WASKMAN

A: CÈLIA SANCHIS SALCEDO

EN EL PAPER DE: CÈLIA

DE L’OBRA: “LA VIE EN ROSE”

DE LA FALLA: CÀDIS-DÈNIA

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

A: JAVIER LORAS VILAR

EN EL PAPER DE: FISCAL/BISBE

DE L’OBRA: “REVOLUCIÓ”

DE LA FALLA: AV.REGNE DE VALÈNCIA-DUC DE CALÀBRIA

A: DIEGO SANCHO IBÁÑEZ

EN EL PAPER DE: CHERONI

DE L’OBRA: “PER LA FAM D’HERETAR”

DE LA FALLA: JUST I VILAR-MERCAT DEL CABANYAL

A: DAVID ARMIÑANA PARRA

EN EL PAPER DE: IGNASI

DE L’OBRA: “L’EDAT DE LA IRA”

DE LA FALLA: FRA JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT

A: CLAUDIA M. LACOMBA ESPÓSITO

EN EL PAPER DE: CLAUDIA/XIC 1

DE L’OBRA: “LA VIE EN ROSE”

DE LA FALLA: CÀDIS-DÈNIA

A: MARIA NAVARRO DÍAZ

EN EL PAPER DE: BRENDA

DE L’OBRA: “L’EDAT DE LA IRA”

DE LA FALLA: FRA JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA

A: SONIA NOYA HERNANDEZ

EN EL PAPER DE: TERESA

DE L’OBRA: “MIRACLE EN EL CONVENT DE SANTA MARÍA JUANA»

DE LA FALLA: JESÚS-SANT FRANCESC DE BORJA

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

A: DAVID LÓPEZ MARTÍNEZ

EN EL PAPER DE: D

DE L’OBRA: “SWIMING POOL”

DE LA FALLA: RUBÉN DARÍO-FRA LLUÍS COLOMER

A: JOSE RICARDO SÁIZ LÓPEZ

EN EL PAPER DE: MARCOS

DE L’OBRA: “L’EDAT DE LA IRA”

DE LA FALLA: FRA JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA

A: ADRIÁN NICOLAU ALBERT

EN EL PAPER DE: RAUL

DE L’OBRA: “L’EDAT DE LA IRA”

DE LA FALLA: FRA JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA

MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

A: ALICIA CHISBERT TOMÁS

EN EL PAPER DE: ALICIA

DE L’OBRA: “LA VIE EN ROSE”

DE LA FALLA: CÀDIS-DÈNIA

A: ARANTXA PUERTA GÓMEZ

EN EL PAPER DE: BERTA

DE L’OBRA: “BURUNDANGA”

DE LA FALLA: ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL.LÍ

A: ELISA RUIZ HERNÁNDEZ

EN EL PAPER DE: A

DE L’OBRA: “SWIMING POOL”

DE LA FALLA: RUBÉN DARÍO-FRA LLUÍS COLOMER

MILLOR DIRECCIÓ

A: KIKE CHISBERT CUENCA

EN L’OBRA: “LA VIE EN ROSE”

DE LA FALLA: CÁDIS-DÈNIA

A: GASPAR ZAMORA ALBARRACÍN

EN L’OBRA: SWIMING POOL”

DE LA FALLA: RUBÉN DARÍO-FRA LLUÍS COLOMER

A: JOSÉ SÁIZ MARTÍN

EN L’OBRA: “L’EDAT DE LA IRA”

DE LA FALLA: FRA JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA

MILLOR OBRA:

A L’OBRA: “BURUNDANGA”

DE LA FALLA: ARQUEBISBE OLAECHEA-SANT MARCEL.LÍ

A L’OBRA: “TEMPTACIONS”

DE LA FALLA: CRA. SANT LLUÍS-DR. WASKMAN

A L’OBRA: “SWIMING POOL”

DE LA FALLA: RUBÉN DARÍO-FRA LLUIS COLOMER

A L’OBRA: “L’EDAT DE LA IRA”

DE LA FALLA: FRA JACINT RODRIGUEZ-PINTOR CORTINA

A L’OBRA: “LA VIE EN ROSE”

DE LA FALLA: CÁDIS-DÈNIA

CATEGORIA PRINCIPAL

MILLOR MUNTATGE

A L’OBRA: “Swimming Pool”

DE LA FALLA: Arxiduc Carles-Músic Gomis

A L’OBRA: “La Tendresa”

DE LA FALLA: Càdis-Dénia

A L’OBRA: “A voltes amb la vida”

DE LA FALLA: Rubén Darío-Fra Lluís Colomer

MILLOR OBRA INÉDITA

DESERT PER FALTA DE PARTICIPACIÓ

MILLOR ACTRIU/ACTOR NOVELL

A: Jorge Rocher Benlloch

EN EL PAPER DE: Carlos

DE L’OBRA: “7 anys”

DE LA FALLA: Sevilla-Dénia

A: José Cuenca Durán

EN EL PAPER DE: Lluis

DE L’OBRA: “7 anys”

DE LA FALLA: Sevilla-Dénia

A: Laura Ramos Puchades

EN EL PAPER DE: Verónica

DE L’OBRA: “7 anys”

DE LA FALLA: Sevilla-Dénia

MILLOR ACTOR DE REPARTIMENT

A: Andrés Cambronero Sanchis

EN EL PAPER DE: Antonio

DE L’OBRA: “Vents de llevant”

DE LA FALLA: Jesús-Sant Francesc de Borja

A: Victor Blanco Montagud

EN EL PAPER DE: Aarón

DE L’OBRA: “Trampa Mortal”

DE LA FALLA: L’Eliana-Cid

A: Jorge López Doménech

EN EL PAPER DE: Llenyater Blau

DE L’OBRA: “La tendresa”

DE LA FALLA: Càdis-Dénia

MILLOR ACTRIU DE REPARTIMENT

A: Núria Nacher Ortells

EN EL PAPER DE: C

DE L’OBRA: “Swimming Pool”

DE LA FALLA: Arxiduc Carles-Músic Gomis

A: Paqui Revert Asensi

EN EL PAPER DE: Princesa salmó

DE L’OBRA: “La tendresa”

DE LA FALLA: Càdis-Dénia

A: Beatriz Giménez Cotaina

EN EL PAPER DE: Cloti

DE L’OBRA:”Les entretingudes”

DE LA FALLA: Regne de València-Duc de Calábria

MILLOR ACTOR PRINCIPAL

A: Keko Alcañiz

EN EL PAPER DE: Carles

DE L’OBRA: “El sopar dels idiotes”

DE LA FALLA: Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina

A: Diego Lema Chismol

EN EL PAPER DE: Josep

DE L’OBRA: ”Les entretingudes”

DE LA FALLA: Regne de València-Duc de Calábria

A: Alfred Ferrando

EN EL PAPER DE: Vicent

DE L’OBRA: “El sopar dels idiotes”

DE LA FALLA: Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina

MILLOR ACTRIU PRINCIPAL

A: Yolanda Ros Prats

EN EL PAPER DE: B

DE L’OBRA: “Swimming Pool”

DE LA FALLA: Arxiduc Carles-Músic Gomis

A: Lola Soler Piqueres

EN EL PAPER DE: Mari Carmen

DE L’OBRA: “A voltes amb la vida”

DE LA FALLA: Rubén Darío-Fra Lluís Colomer

A: Mª Carmen Gimeno Olmos

EN EL PAPER DE: Toni

DE L’OBRA: “Llepolía”

DE LA FALLA: Plaça de la Mercé

MILLOR DIRECCIÓ

A: José Saiz Martín

EN L’OBRA: “El sopar dels idiotes”

DE LA FALLA: Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina

A: Rafael Soler Sherpa

EN L’OBRA: “Swimming Pool”

DE LA FALLA: Arxiduc Carles-Músic Gomis

A: Kike Chisbert Cuenca

EN L’OBRA: “La Tendresa”

DE LA FALLA: Càdis-Dénia

MILLOR OBRA

A L’OBRA: “El sopar dels idiotes”

DE LA FALLA: Fra Jacint Rodríguez-Pintor Cortina

A L’OBRA: “7 anys”

DE LA FALLA: Sevilla-Dénia

A L’OBRA: “A voltes amb la vida”

DE LA FALLA: Rubén Darío-Fra Lluís Colomer

A L’OBRA: “La Tendresa”

DE LA FALLA: Càdis-Dénia

A L’OBRA: “Swimming Pool”

DE LA FALLA: Arxiduc Carles-Músic Gomis

Tags

Artículos relacionados

Deja un comentario

Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.

Close
A %d blogueros les gusta esto: